Chemical Cleaner & Brightener

Ultra Vacume pump Ion Pump

پمپ یونی خلاء بالا Ion Pump Ultra Vacume

پمپ یونی برای دستیابی به محیط های خلاء بالا و خلاء فوق بالا استفاده میگردد که با مکانیزم رفع اسپاترینگ اتمی و  جذب الکترونهای آزاد اتمی در محیطی ایزوله و بسته که قبلا توسط پمپهای رده پایین تر خلاء به صورت خلاء مطلق و منفی تبدیل شده است کاربرد داشته و محیط فوق را به محیط فوق خلاء تبدیل می نماید .  روال کاری پمپ فوق مبتنی بر قوانینی اصلی علوم  فیزیک و الکتریسیته و مغناطیس میباشد و مقادیر خلاء منفی از عدد ۱۰ به توان ۸- به بالا تا رنج خلاء عدد ۱۰ به توان ۱۳- جزو رده بندی کاری و عملکردی این دسته از پمپهای خلاء  میباشد . شرکت فخراندیش آریا در سال ۱۳۹۲ برای اولین بار در ایران طی پروژه  مشترک با مرکز تحقیقات دانشهای بنیادی ایران موفق به ساخت اولین پمپ یونی و محفظه خلاء آن در داخل کشور گردید و به جهت تحقیقات در پروژه ملی چشمه نور ایران با موفقیت  مورد استفاده و آزمایش و تستهای مربوطه و در نهایت بهره برداری  قرار گرفت. در حال حاضر شرکت فخراندیش آریا با دستیابی به تکنیکهای مختلف و موارد موثر و نکات  فنی و کاربردی بسیار متعدد در ساخت این نوع پمپ  و نیز اتکاء به دستگاههای جوش پیشرفته تولید خوددر داخل کشور ودانش و تجربه بالای نیروهای شاغل در مجموعه فخراندیش آریا در این زمینه آمادگی ساخت و تولید دستگاه فوق را با کلیه معیارهای مکانیکی و ابعادی و آلیاژی و انجام موارد و امور مربوط به  بازرسی فنی و جوش (مخرب و غیر مخرب) و عملیات مهندسی سطح شیمیایی و الکترو شیمیایی را دارد و با دستیابی به عدد تست وکیوم ۱۰ به توان ۹-  با افتخار ازکشور عزیزمان ایران زمین اعلام میدارد که ما می توانیم و در راستای خودکفایی کشور قادر به ساخت و ارائه دستگاه فوق میباشیم . لازم بذکر است که دانش و تجربه تولید و تکنولوژی تولید دستگاه فوق پیش از این  رخداد فنی و تکنولوژیکی در اختیار تنها  معدودی از کشورهای صنعتی دنیا بود که در حال حاظر کشور عزیزمان ایران نیز قادر به ساخت دستگاه فوق بوده و در جمع کشورهای دارند دستگاه فوق (پمپ یونی) میباشد .

نمونه ای از پمپ های یونی رایج در رنج و اندازه های مختلف

محفظه پمپ یونی

نمونه از پمپ یونی

نمونه ای از پمپ یونی

Micro SPOT WELDING S.STEEL

جوشکاری مقاومتی جهت آلیاژهای  استینلس استیل جهت قطعات ظریف و خاص (توری ها و پینها و قطعات فوق ریز)

MICRO SPOT WELDING FOR STAINLESS STEEL  MESH AND PIN AND PART’S

ارایه دستگاه ها و ماشین آلات و خدمات مختلف پیرامون جوشهای خاص بر روی قطعات خاص از آلیاژ های مختلق استینلس استیل

ز

Electropolish Omega Series

سری اومـــــــــگا یک دستگاه قدرتمند دارای طراحی قوی برای کارهای الکتروپولیش سنگین و نیز غوطه وری میباشد، دستگاهی در ۳ توان مختلف برای کارهای سنگین و قطعات بزرگ و حجیم مانند مخازن ذخیره مواد و سازه ها و استراکچرهای مختلف صنعتی ، قطعات مختلف صنعتی و پزشکی ، تجهیزات مرتبط با خطوط تولید داروسازی و مواد غذایی و یا قطعات دکوراتیو دارای ابعاد بزرگ میباشد. بصورت زمینی و دارای چرخ جهت حمل و نقل راحت برای اپراتور و نیز امکان قفل شدن در محل خود را دارد . با سیم های رابط بلند برای دسترسی به داخل تجهیزات و ادوات بدون نیاز به انتقال دستگاه به داخل مخازن یا تانک ها و….  دارای هسته و سیستم اصلی قدرت  از نوع ترانس و رکتیفایر و سیستمهای جانبی کنترل دما و ولتاژ و جریان و پالس  ثابت و کالیبره شده بر روی رکتیفایر داخلی و فیلترهای بالا گذر و میان گذر در ورودی و خروجی خود میباشد ، بسته به نیاز و سفارش خریدار با امکان ارائه ماژول تریستور و پالس ساز جهت فرآیندهای خاص الکتروپولیش و یا آلیاژهای خاص و نیز آبکاری برخی فلزات خاص همانند رادیوم و زیرکونیم و ایریدیوم و یا طلا و پلاتین . با قابلیت کنترل C.C  و C.V  و فیدبک و تصحیح در خروجی بصورت الکترونیکی یا دیجیتال میباشد .

ویژگی ها و مزایا

کارکرد همزمان دو قلم و ابزار (مات و براق)

*******

سیستم فیدبک کنترل آمپر و ولتاژ و پالس فرکانس خودکار

********

طراحی شده برای کار در شرایط سخت و کارخانجات،داروئی و غذایی و سایتهای پتروشیمی و نفت گاز و سازه های فلزی سنگین و مخزن سازی ها

********

امکان اضافه نمودن قابلیت چاپ و حکاکی (در صورت نیاز  و سفارش مشتری)

ویدئو از کارکرد دستگاه ها

اقلام همراه دستگاه

  • پارس پولیش اومگا
  • کیف متعلقات و همراه دستگاه
  • عینک ایمنی
  • ماسک تنفسی
  • دستکش ایمنی
  • محلول پاک کننده آریا(AS-300)
  • ظرف پلاستیکی مخصوص حمل و نقل ونگهداری مواد الکترولیت
  • قلم پاک کننده قطعه کار
  • گیره اتصال قطعه به کار
  • سری قلم مویی

نمونه قلم های موئی و ابزار فلزی مخصوص تا طول ۱۰ اینچ (۳۰ سانت)

قابل سفارش بر روی دستگاه ها یا بصورت جداگانه

دستگاه اومگا ۶۰۰۰ همراه با ابزار ۱۲ اینچی بلند جهت کارهای بزرگ و حجیم و دارای سطوح گسترده

ابزار فوق برای کارگاه های مخزن سازی و یا صنایعی که نیاز به الکتروپولیش بصورت گسترده در سطوح صاف و یا فرم دار را دارند و در زمان کوتاه نیاز به انجام مقدار بالایی از کار الکتروپولیش را در مقیاسهای بزرگ باید به انجام برسانند کاربرد دارد و با ملحق شدن به دستگاهای صنعتی نسل اومگا ۶۰۰۰ سرعت عمل اپراتور و فرآیند الکتروپولیشینگ را به طرز چشمگیری افزایش میدهد . همچنین به دلیل داشتن دسته بلند از ارگونومی بسیار بالایی برای کاربری در شیفتهای کاری و زمان های کاری بلند مدت و نیز در جهت رفاه و راحتی حال و شرایط کاری هر چه بهتر اپراتور دستگاه را بوجود آورده و ارائه می نماید.

جهت سفارش ابزار فوق و یا ابزارهای خاص مورد استفاده در فرآیند الکتروپولیش با کارشناسان و نمایندگان فروش این شرکت ارتباط حاصل نمائید .

محلول الکترولیت

قابل سفارش در ظروف و  گالن های  ۱ و ۴ و ۱۰ و ۲۰ و ۶۰ و ۲۲۰ لیتری

محلول الکترولیت رایج و عمومی برای فرآیند الکتروپولیش محلولی ترکیبی بر پایه ترکیب دو یا چند نوع اسید شامل فسفریک و سولفوریک و یا نیتریک  و یا هر یک از این نوع اسیدها بصورت مجزا میباشد . که برای اکثر آلیاژهای فلزات استینلس استیل قابل استفاده و بهره برداری میباشد ، که همواره در تهیه و استفاده از این نوع اسیدهای بسیار قوی و خطرناک موارد ایمنی را باید در نظر گرفته و از کیفیت مواد مصرفی اطمینان کامل داشته باشید . همچنین شرکت فخراندیش آریا برای گروه های آلیاژی مختلف استینلس استیل و نیز هر کد آلیاژ انواع محلولهای عمومی و اختصاصی را در گریدهای مختلف اقتصادی ،نیمه صنعتی و صنعتی و پزشکی و نظامی برای مشتریان این شرکت طراحی و ساخته است و در سبد محصولات خود قرار داده است و شما میتوانید از این محصولات نیز برای دسترسی به کیفیت بیشتر استفاده نمائید .

جهت سفارش مواد مصرفی و منطبق با کدهای آلیاژی خاص مورد استفاده با کارشناسان و نمایندگان فروش این شرکت ارتباط حاصل نمائید .

نمونه کارها

فایل آموزشی و کارکرد با دستگاه

دستگاه های گروه الکتروپولیش و چاپ وحکاکی

Electropolish Delta Series

دستگاه های گروه الکتروپولیش و چاپ وحکاکی

Fireproof bag safebox