سری اومـــــــــگا یک دستگاه قدرتمند دارای طراحی قوی برای کارهای الکتروپولیش سنگین و نیز غوطه وری میباشد، دستگاهی در ۳ توان مختلف برای کارهای سنگین و قطعات بزرگ و حجیم مانند مخازن ذخیره مواد و سازه ها و استراکچرهای مختلف صنعتی ، قطعات مختلف صنعتی و پزشکی ، تجهیزات مرتبط با خطوط تولید داروسازی و مواد غذایی و یا قطعات دکوراتیو دارای ابعاد بزرگ میباشد. بصورت زمینی و دارای چرخ جهت حمل و نقل راحت برای اپراتور و نیز امکان قفل شدن در محل خود را دارد . با سیم های رابط بلند برای دسترسی به داخل تجهیزات و ادوات بدون نیاز به انتقال دستگاه به داخل مخازن یا تانک ها و….  دارای هسته و سیستم اصلی قدرت  از نوع ترانس و رکتیفایر و سیستمهای جانبی کنترل دما و ولتاژ و جریان و پالس  ثابت و کالیبره شده بر روی رکتیفایر داخلی و فیلترهای بالا گذر و میان گذر در ورودی و خروجی خود میباشد ، بسته به نیاز و سفارش خریدار با امکان ارائه ماژول تریستور و پالس ساز جهت فرآیندهای خاص الکتروپولیش و یا آلیاژهای خاص و نیز آبکاری برخی فلزات خاص همانند رادیوم و زیرکونیم و ایریدیوم و یا طلا و پلاتین . با قابلیت کنترل C.C  و C.V  و فیدبک و تصحیح در خروجی بصورت الکترونیکی یا دیجیتال میباشد .

خانواده دستگاههای الکتروپولیش

ویژگی ها و مزایا

کارکرد همزمان دو قلم و ابزار (مات و براق)

*******

سیستم فیدبک کنترل آمپر و ولتاژ و پالس فرکانس خودکار

********

طراحی شده برای کار در شرایط سخت و کارخانجات،داروئی و غذایی و سایتهای پتروشیمی و نفت گاز و سازه های فلزی سنگین و مخزن سازی ها

********

امکان اضافه نمودن قابلیت چاپ و حکاکی (در صورت نیاز  و سفارش مشتری)

ویدئو از کارکرد دستگاه ها

اقلام همراه دستگاه

  • پارس پولیش اومگا
  • کیف متعلقات و همراه دستگاه
  • عینک ایمنی
  • ماسک تنفسی
  • دستکش ایمنی
  • محلول پاک کننده آریا(AS-300)
  • ظرف پلاستیکی مخصوص حمل و نقل ونگهداری مواد الکترولیت
  • قلم پاک کننده قطعه کار
  • گیره اتصال قطعه به کار
  • سری قلم مویی

نمونه قلم های موئی و ابزار فلزی مخصوص تا طول ۱۰ اینچ (۳۰ سانت)

قابل سفارش بر روی دستگاه ها یا بصورت جداگانه

دستگاه اومگا ۶۰۰۰ همراه با ابزار ۱۲ اینچی بلند جهت کارهای بزرگ و حجیم و دارای سطوح گسترده

اومگا 6000 با پد و ابزار 12 اینچی

ابزار فوق برای کارگاه های مخزن سازی و یا صنایعی که نیاز به الکتروپولیش بصورت گسترده در سطوح صاف و یا فرم دار را دارند و در زمان کوتاه نیاز به انجام مقدار بالایی از کار الکتروپولیش را در مقیاسهای بزرگ باید به انجام برسانند کاربرد دارد و با ملحق شدن به دستگاهای صنعتی نسل اومگا ۶۰۰۰ سرعت عمل اپراتور و فرآیند الکتروپولیشینگ را به طرز چشمگیری افزایش میدهد . همچنین به دلیل داشتن دسته بلند از ارگونومی بسیار بالایی برای کاربری در شیفتهای کاری و زمان های کاری بلند مدت و نیز در جهت رفاه و راحتی حال و شرایط کاری هر چه بهتر اپراتور دستگاه را بوجود آورده و ارائه می نماید.

جهت سفارش ابزار فوق و یا ابزارهای خاص مورد استفاده در فرآیند الکتروپولیش با کارشناسان و نمایندگان فروش این شرکت ارتباط حاصل نمائید .

محلول الکترولیت

قابل سفارش در ظروف و  گالن های  ۱ و ۴ و ۱۰ و ۲۰ و ۶۰ و ۲۲۰ لیتری

الکترولیت الکتوپولیش اسید الکتروپولیش

محلول الکترولیت رایج و عمومی برای فرآیند الکتروپولیش محلولی ترکیبی بر پایه ترکیب دو یا چند نوع اسید شامل فسفریک و سولفوریک و یا نیتریک  و یا هر یک از این نوع اسیدها بصورت مجزا میباشد .

که برای اکثر آلیاژهای فلزات استینلس استیل قابل استفاده و بهره برداری میباشد ، که همواره در تهیه و استفاده از این نوع اسیدهای بسیار قوی و خطرناک موارد ایمنی را باید در نظر گرفته و از کیفیت مواد مصرفی اطمینان کامل داشته باشید . همچنین شرکت فخراندیش آریا برای گروه های آلیاژی مختلف استینلس استیل و نیز هر کد آلیاژ انواع محلولهای عمومی و اختصاصی را در گریدهای مختلف اقتصادی ،نیمه صنعتی و صنعتی و پزشکی و نظامی برای مشتریان این شرکت طراحی و ساخته است و در سبد محصولات خود قرار داده است و شما میتوانید از این محصولات نیز برای دسترسی به کیفیت بیشتر استفاده نمائید .

جهت سفارش مواد مصرفی و منطبق با کدهای آلیاژی خاص مورد استفاده با کارشناسان و نمایندگان فروش این شرکت ارتباط حاصل نمائید .

نمونه کارها

فایل آموزشی و کارکرد با دستگاه

دستگاه های گروه الکتروپولیش و چاپ وحکاکی