شامپوی استیل آریا

شامپو استیل آریا یکی از محصولات شرکت فخراندیش آریا بوده که دارای کیفیت بی نظیری می باشد که هیچگونه بو و یا گاز آزاردهنده و سمی نداشته ،محصول فوق بر پایه فرمولاسیون و ترکیب مواد  بدون ترکیبات هالید و یا هالوژن می باشد (halogen free) و از این رو در دسته مواد دوست دار محیط زیست می باشد.

محصول فوق جهت کاربرد برای کلیه گریدهای  استیل سری ۳۰۰ قابل استفاده می باشد که در بیشتر محصولات خانگی مانند  سینک ظرفشویی، اجاق گاز، هود، کابین آسانسور، نرده ها، شیرآلات بهداشتی، کابینت ها ، شیرآلات و… مورد استفاده می باشد . زیبایی و درخشندگی محصولات فوق را برای منزل یا محیط پیرامون ما به ارمغان می آورد.

  • استفاده از محصول فوق فقط برای استیل (نگیر) گروه های ۳۰۰ پیشنهاد میگردد در گروه های ۲۰۰ یا ۴۰۰ ه جزو استیلهای بگیر اصطلاحا نامیده میشوند به دلیل پایین بودن عناصر نیکل و کروم  استفاده از این محصول پیشنهاد نمیگردد.

شرکت فخراندیش آریا همچنین این محصول را به صورت بالک و در ظروف ۲۰ و یا ۲۰۰ لیتری جهت بسته بندی در انواع مختلف ظروف طبق سلیقه شرکتهای مختلف تولید کننده لوازم خانگی و یا مصنوعات ساخته شده از فلز استینلس استیل جهت ارائه به مشتریان خود بعنوان یک راهکار اصولی و صحیح جهت تمیزکاری استینلس استیل ارائه می نماید. تا شما تولید کنندگان گرامی با سلیقه ریالی و بسته بندی خود جهت تبلیغات و رضایت هر چه بیشتر مصرف کننده از این مواد بتوانید نقطه نظر مثبتی را در ذهن مشتری نهایی خود بوجود آورید. و برند خود را در ذهن ایشان نهادینه کنید.

نمونه کارها قبل و بعد از شستشو با شامپوی استیل